Wózki inwalidzkie
Wózki inwalidzkie dostępne w naszym sklepie medycznym to nowoczesny sprzęt uznanych w branży producentów. Posiadamy szeroki wybór różnego typu modeli, w tym: wersje standardowe, ultralekkie, aktywne, spacerowe, dla dzieci, stabilizujące (głowę, plecy), a także elektryczne i skutery. Produkty posiadają liczne udogodnienia zapewniające użytkowniko...
Wózki inwalidzkie dostępne w naszym sklepie medycznym to nowoczesny sprzęt uznanych w branży producentów. Posiadamy szeroki wybór różnego typu modeli, w tym: wersje standardowe, ultralekkie, aktywne, spacerowe, dla dzieci, stabilizujące (głowę, plecy), a także elektryczne i skutery. Produkty posiadają liczne udogodnienia zapewniające użytkownikom swobodę sterowania i komfort z korzystania z dodatkowych funkcji. Produkty posiadają stosowną regulację, która pozwala na optymalne dopasowanie do użytkownika.
Więcej

Wózki inwalidzkie 

Jest 15 produktów.

Podkategorie

  • Standardowe
  • Ultralekkie
  • Aktywne
  • Spacerowe / Dla dzieci
  • Stabilizujące głowę i...
  • Elektryczne i skutery

    Prezentujemy funkcjonalne i wytrzymałe wózki inwalidzkie elektryczne od cenionych w branży producentów. Konstrukcja zapewnia pełen komfort użytkowania, dzięki zastosowaniu miękkich siedzisk oraz wygodnego podparcia i podłokietników. Oferujemy wyroby odznaczające się ergonomiczną konstrukcją, a także posiadające liczne udogodnienia, jak: regulacja poziomu nachylenia i wysokości, podnóżek, koszyk i kieszenie, duże koła. Maszyny posiadają łatwy system sterowania, a przy tym nie stwarzają problemów w transporcie.

na stronę
Pokazuje 13 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 13 - 15 z 15 elementów