poduszka ROHO CONTOUR SELECT Zobacz większe

poduszka ROHO CONTOUR SELECT

Nowe

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nowa poduszka Contour Select to gwarancja najlepszej ochrony skóry. Zapewnia doskonałą stabilizację ciała użytkownika. O jej specyficznych właściwościach decyduje kształt, odzwierciedlający kontury ciała oraz unikalny zawór ISOFLO, umożliwiający regulowanie ilości powietrza w poszczególnych komorach. Pozwala to na uzyskanie kontroli postawy siedzącego, a także na stabilizację, która nie była dotychczas osiągalna w tradycyjnych poduszkach pnematycznych. Zawór ISOFLO, który odcina przepływ powietrza pomiędzy poszczególnymi komorami, tym samym poprawia stabilizację ciała poprzez minimalizowanie przesuwania ciała na boki i w kierunku przód-tył. Dzięki tym właściwościom poduszka Contour Select umożliwia osiągnięcie pełnego komfortu z jednoczesną maksymalną ochroną skóry. Poduszki z rodziny produktów Select posiadają 36 miesięczną gwarancję.

Funkcjonalność

Jeśli potrzebujesz funkcjonalnej poduszki to poduszka Contour Select jest doskonałym wyborem. Połączenie wzoru odzwierciedlającego kontury ciała i opatentowanego zaworu ISOFLO to gwarancja stabilnej postawy z jednoczesną funkcjonalnością i ochroną skóry.

PROSTOTA I WSZECHSTRONNOŚĆ

To, co decyduje o wszechstronności poduszki Contour Select to jej kształt. Odwzorowanie obrysu ludzkiego ciała pozwala użytkownikowi usiąść w tej samej pozycji i takim samym wsparciem za każdym razem, gdy przesiada się on na wózek. Jednocześnie dzięki systemowi zaworów ISOFLO, który kontroluje przepływ powietrza pomiędzy komorami, poduszka Contour Select nie wymaga każdorazowej regulacji. W razie wystąpienia takiej potrzeby, poduszkę można dostosować do własnych potrzeb w sposób prosty i bez konieczności ponownego przesiadania się. 

OCHRONA SKÓRY
 
Trzydzieści lat badań i doświadczeń to świadectwo dbałości o skuteczność naszej poduszki. Oferując swojemu klientowi poduszkę Contour Select oraz ucząc go jej właściwego użytkowania i pielęgnacji, oferujesz mu jednocześnie skuteczną broń w walce z odleżynami i innymi uszkodzeniami skóry, a więc ochronę jego zdrowia.

Właściwości i korzyści

Regulacja : Poduszka Contour Select dopasowuje się do ciała klienta, gwarantując mu pozycjonowanie i stabilizację ciała z jednoczesną maksymalną ochroną skóry.
Lekka waga: Dzięki swojej niewielkiej masie, poduszka Contour Select nie zwiększa obciążenia wózka.
Bezproblemowa pielęgnacja: Samą poduszkę Contour Select można bez problemu czyścić za pomocą zwykłego mydła i wody. Pokrowiec poduszki można prać w pralce automatycznej.
Łatwa naprawa: Wykonanie poduszki Contour Select z tworzywa neopren czyni ją odporną na upływ czasu. Ewentualne uszkodzenia można łatwo naprawić za pomocą specjalnych łatek.
Zapewnia wentylację (przepływ powietrza): Wolna przestrzeń pomiędzy komorami poduszki pozwala na cyrkulację powietrza wewnątrz, dzięki temu powierzchnia skóry użytkownika ma bardziej sprzyjające, chłodzące środowisko.

Zastosowanie

Poduszka Contour Select nadaje się dla użytkowników którzy:

- posiadają symetryczną lub w nieznacznym stopniu asymetryczną sylwetkę;
- wymagają znaczącej stabilizacji postawy siedzącej;
- wykazują umiarkowaną lub niewielką umiejętność utrzymania równowagi;
- są narażeni na uszkodzenia skóry;
- są zagrożeni dalszym pogarszaniem stanu zdrowia

Specyfikacja

W zestawie: Poduszka Contour Select, elastyczny pokrowiec, instrukcja obsługi, ręczna pompka, zestaw naprawczy.
Konstrukcja i materiał: Trwałe, niepalne, tworzywo neopren 
Wymiary: Szeroki wybór rozmiarów, pasuje do wózków o szerokości siedziska od 38x38 cm do 51x51 cm.
Waga : w zależności od rozmiaru, średnio 1,6 kg
Ograniczenie wagowe użytkownika: Brak.
Gwarancja: 36 miesięcy.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

poduszka ROHO CONTOUR SELECT

poduszka ROHO CONTOUR SELECT

Napisz opinię