poduszka ROHO HARMONY Zobacz większe

poduszka ROHO HARMONY

Nowe

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Poduszka Harmony bardzo dobrze rozwiązuje problem stabilizacji na wózku inwalidzkim. Składa się z bardzo lekkiej i komfortowej wkładki pneumatycznej Roho oraz profilowanej podstawy wykonanej z pianki. Dzięki takiej konstrukcji, użytkownik maksymalnie wykorzystuje swoje możliwości i nie obciąża wózka. Poduszka Harmony redukuje niewygodę i dopasowuje się do ciała użytkownika.

LEKKA WAGA

Waga wózka jest dla użytkowników niezmiernie istotna. Gdy jest on za ciężki, to poza dyskomfortem użytkowania, wzrasta także ryzyko uszkodzeń skóry. Stąd też użytkownicy są gotowi wydać wiele na sprzęt, który nie spowoduje odczuwalnego wzrostu masy wózka. Poduszka Harmony jest jedną z najlżejszych poduszek – waży jedynie 0,7 kg, dzięki czemu dodatkowe obciążenie dla wózka jest minimalne. 

STABILNOŚĆ

Stabilizacja ciała stanowi podstawową funkcję jaką ma spełniać poduszka. Użytkownik nie musi walczyć o utrzymanie prawidłowej postawy w wózku. Poduszka Harmony posiada piankową, anatomicznie ukształtowaną podstawę. Dzięki takiej konstrukcji pomaga ona wzmacniać stabilność użytkownika oraz poszerza jego możliwości.

KOMFORT/WYGODA

Komfort jest bardzo trudny do osiągnięcia, często jest traktowany przez użytkowników wózków jako dodatkowy luksus. Wygoda i funkcjonalność zawsze powinny iść ze sobą w parze. Poduszka Harmony, dzięki pneumatycznej części znajdującej się na piankowej podstawie, dopasowuje się do ciała redukując dyskomfort. Anatomiczny kształt dodatkowo ułatwia przepływ krwi, co umożliwia wydłużenie czasu przebywania w pozycji siedzącej, bez ryzyka powstawania miejscowych uszkodzeń skóry.

Właściwości i zalety:

• Pneumatyczna część poduszki pozwala zredukować dyskomfort
• Profilowana, piankowa baza: zapewnia stabilizację i jest łatwa do przenoszenia
• Lekka waga: Maksymalizuje mobilność i funkcjonalność
• Pielęgnacja: część pneumatyczna poduszki może być czyszczona przy użyciu mydła i wody, pokrowiec nadaje się do prania w pralce automatycznej
• Pokrowiec nie przepuszczający wilgoci oraz odporny na działanie wysokich temperatur.

Zastosowanie 

Poduszka jest najbardziej odpowiednia dla osób które:

• potrzebują komfortowego siedzenia 
• wymagają stabilizacji postawy
• są narażeni na wysokie lub umiarkowane ryzyko uszkodzenia skóry
• Cenią sobie niską wagę wózka


Specyfikacje 

W zestawie: pokrowiec, instrukcja obsługi, pompka.
Konstrukcja i materiał: baza poduszki wykonana z pianki poliuretanowej, górna warstwa pneumatyczna z polichlorku winylu.
Wymiary: Pasuje do szerokiego zakresu szerokości siedzisk: od 36 cm do 51 cm
Waga poduszki: Waga waha się w zależności od rozmiaru poduszki w przybliżeniu 0,7 kg.
Ograniczenie wagowe: Maksymalnie do 113,39 kg.
Gwarancja: 18 miesięcy

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

poduszka ROHO HARMONY

poduszka ROHO HARMONY

Napisz opinię