materac przeciwodleżynowy ROHO DRY FLOATATION Zobacz większe

materac przeciwodleżynowy ROHO DRY FLOATATION

Nowe

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Materac DRY FLOATATION Firmy ROHO

 

Materac do najtrudniejszych zadań !

 

Zastosowanie:

•        DLA OSÓB z występującymi odleżynami dowolnego stopnia (do IV włącznie), po przeszczepach skóry lub po wcześniej przebytej resekcji tkanki skórnej.

•        DLA OSÓB całkowicie lub częściowo unieruchomionych.

•        DLA OSÓB o dużym zagrożeniu odleżynami.

•        DLA OSÓB zagrożonych innymi urazami skóry.

 

Materac ROHO® Dry Floatation®

jest jednym z najskuteczniejszych dostępnych na świecie systemów przeciwodleżynowych 

Zapewnia profilaktykę i leczenie uszkodzeń skórnych o różnej etiologii. Technologia DRY FLOATATION® pozwala na idealne dopasowanie powierzchni materaca do kształtu ciała użytkownika, niwelując punkty zwiększonego nacisku i rozkładając ciężar ciała na całą powierzchnię styku z materacem. Każda z sekcji materaca może być używana i ustawiana osobno. Dzięki temu możliwe jest stosowanie u pacjentów materaca ROHO® DRY FLOATATION® w miejscach szczególnie narażonych na zmiany skórne czy też ból. Czyni to z niego produkt niezwykle wszechstronny, uniwersalny i jednocześnie łatwy w transporcie. Otwory w podstawie materaca umożliwiają odpływ płynów oraz wentylację, gwarantującą suche środowisko dla ciała.

 

Bez prądu !

W odróżnieniu od większości dostępnych na rynku systemów przeciwodleżynowych, materac
ROHO® DRY FLOATATION® nie wymaga zasilania zewnętrznego. Brak dźwięku generowanego przez ciągle działający kompresor stwarza spokojne warunki dla rekonwalescencji. Wszystko to czyni z materaca ROHO® DRY FLOATATION® niezawodny,
ekonomiczny, cichy i komfortowy dla użytkownika produkt.

 

W zestawie:

Materiał: neopren.

Wymiary: 1 sekcja: 48cm x 85cm x 7,6cm;
                4 sekcje: 188cm x 85cm x 7,6cm.


Waga użytkownika:

bez ograniczeń wagowych !

 

 

Technologia ROHO® Dry Floatation® to:

 

Sześć stopni swobody

Produkty ROHO® zbudowane są z dużej ilości oddzielnych komórek, które poruszają się niezależnie. Pozwala to każdej komórce skręcać się, wyginać i przesuwać, dostosowując się precyzyjnie do kształtu i anatomii ciała pacjenta.

 

Małe napięcie powierzchniowe

Unikalna - komórkowa – konstrukcja pozwala na niezwykle łatwe zanurzenie się w poduszce czy materacu bez deformacji tkanek, minimalizując ryzyko uszkodzenia skóry.

 

Stała siła przywracająca

Kiedy pacjent jest zanurzony w produkcie ROHO® Dry Floatation®, ciśnienie i siły napierające na ciało są praktycznie jednakowe w każdym punkcie styku. Kiedy ciało zanurza się głębiej, zwiększa się także powierzchnia styku, na której rozkłada się ciężar. W wyniku tego ciśnienie w najbardziej newralgicznych obszarach jest zminimalizowane.

 

Małe tarcie

Na podstawie powyższych właściwości, technologia Dry Floatation® zapewnia środowisko ze zminimalizowanymi siłami tarcia. Gładka powierzchnia komórek ROHO® połączona z niezależną, swobodną możliwością poruszania się każdej z nich, minimalizuje tarcie w miejscach kontaktu ciała pacjenta z poduszką lub materacem.

UWAGA-CENA DOTYCZY ZAKUPU 1 SEKCJI!

 

 

 

 

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

materac przeciwodleżynowy ROHO DRY FLOATATION

materac przeciwodleżynowy ROHO DRY FLOATATION

Napisz opinię