orteza nadgarstka z ujęciem kciuka Zobacz większe

orteza nadgarstka z ujęciem kciuka

Nowe

32,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Uniwersalna orteza stawu nadgarstkowego wykonana z ActivPren. Jest to strukturalny surowiec składający się pianki neoprenowej o różnej grubości oraz dzianin okładkowych z poliamidu. Surowiec neoprenowy został wewnętrznie wyperforowany co powoduje, że zabezpieczony staw jest właściwie wentylowany, dzięki temu podczas użytkowania wyrobu, utrzymywana jest odpowiednia jego ciepłota i wilgotność. ActivPren charakteryzuje się miękkością i wysoką elastycznością w każdym kierunku, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do kończyny. Ważnym atutem tego surowca jest to, że nie jest to wyrób dziany, nie posiada grubych włókien, przez co sploty włókien nie odciskają się na skórze pacjenta i nie powodują ran w miejscach o dużej kompresji.

WŁAŚCIWOŚCI  

 

  1. Zatrzymywanie właściwej ilości ciepła - aby nie dochodziło do nadmiernego wychłodzenia lub przegrzania organizmu,
  2. Komfort noszenia - orteza nie posiada grubych włókien, przez co sploty nie odciskają się na skórze i nie powodują ran w miejscach dużej kompresji,
  3. Łatwość użytkowania - prosty sposób zakładania i zdejmowania wyrobu przez pacjenta.
  4. Konstrukcja ortezy uwzględnia specyfikę budowy ciała i zapewnia maksymalny komfort jej użytkowania, pozostawia wolną dłoń umożliwiając tym swobodne trzymanie przedmiotów np. rakiety tenisowej.

  Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

orteza nadgarstka z ujęciem kciuka

orteza nadgarstka z ujęciem kciuka

Napisz opinię