poduszka ortopedyczna TEMPUR MILLENIUM MEDIUM Zobacz większe

poduszka ortopedyczna TEMPUR MILLENIUM MEDIUM

Nowe

Towar dostępny na zamówienie

489,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

TEMPUR to nr 1 na świecie w sprzedaży poduszek ortopedycznych.

Redukujący nacisk materiał TEMPUR to technologiczny przełom, który zmieni na zawsze jakość Twojego snu. Historia tego rewolucyjnego materiału, serca i duszy wszystkich produktów TEMPUR, zaczyna się w laboratoriach NASA, w których odkryto materiał łagodzący olbrzymią siłę grawitacji, której doświadczali astronauci.

TEMPUR to otwartokomórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtu Twojego ciała. Zwykłe materiały poliuretanowe składają się z komórek o nieregularnym kształcie, które po prostu uginają się pod wpływem nacisku. W przypadku materiału TEMPUR miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je tam, gdzie jest to potrzebne, ale bez nacisku zwrotnego. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR powraca do swojego pierwotnego kształtu.

Specjalny kształt poduszki z pochyloną przednią krawędzią ma na celu perfekcyjne dopasowanie do szyjnego odcinka kręgosłupa. Specjalne zagłębienie w środkowej części krawędzi poduszki gwarantuje doskonałe podparcie szyi, niezależnie od tego, czy śpisz na plecach czy na boku.

Miękka, welurowa poszewka jest antyalergiczna i nie rozwijają się w niej mikroorganizmy, a ponadto można ją zdjąć i wyprać.

Rozmiar: 54x32x11/6 cm.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

poduszka ortopedyczna TEMPUR MILLENIUM MEDIUM

poduszka ortopedyczna TEMPUR MILLENIUM MEDIUM

Napisz opinię