urządzenie multifunkcyjne BAFFIN TRIO Zobacz większe

urządzenie multifunkcyjne BAFFIN TRIO

Nowe

Ten produkt nie występuje już w magazynie

9 400,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Urządzenie multifunkcyjne Baffin Trio przeznaczone jest do pionizacji pacjenta oraz pozycjonowania pacjenta w pozycji siedzącej.Produkowany jest w dwóch rozmiarach I , II , dla młodzieży i osób dorosłych od 135 cm do 180 cm wzrostu.

Urządzenie zbudowane jest z siedziska,oparcia pleców,pelot bocznych, podnóżka z platformami stóp, zagłówka,nakolannika,pasów biodrowych,kamizelki,stolika oraz podstawy stanowiącej podporę urządzenia.Całość pokryta jest tapicerką,którą można zdejmować do prania.

Dzięki innowacyjnym systemom: wbudowanego "kręgosłupa", pelot bocznych oraz korekcji miednicy to znakomite narzędzie dla fizjoterapeutów ułatwiających pozycjonowanie pacjenta w pozycji siedzącej oraz wyprostowanej.

Baffin Trio jest refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia.Od stycznia 2014 urządzenie można nabyć jako wyrób medyczny typu urządzenie multifunkcyjne zgodne z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6 grudnia 2013 w sprawie wykazu wyrobów medycznych wydawanych na zlecenie. Urządzenie posiada bowiem funkcję pionizacji,stabilizacji w pozycji siedzącej i leżącej oraz funkcję transportową.

Istnieje możliwość prezentacji produktu w domu klienta.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

urządzenie multifunkcyjne BAFFIN TRIO

urządzenie multifunkcyjne BAFFIN TRIO

Napisz opinię